Denmert Çelik Konstrüksiyon olarak, imalatını gerçekleştirdiğimiz projelerin veya müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin özelliklerini niteliksel-niceliksel olarak optimum bir seviyede tutabilmek, müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak oluşabilecek ihtiyaçları karşılayabilmek, bu çalışmaları sistemli olarak işler hale getirebilmek için ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini hayata geçirilecektir.

Firmamız müşterilemizin, çalışanlarımızın, tedarikçi ve taşeronlarımızın katılımlarıyla, kalite hedeflerimizin esas amacı olarak, kaliteyi yaşam biçimi haline getirmeyi,bu kapsamda çalışanlarımıza örnek olmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetinin artması
Pazar payının artması
Karın artması
Çalışan memnuniyetinin artması
Maliyetlerin azalması
Yüksek rekabet gücü

Gibi unsurların hayata dair yansımalarını görebilmenin tek yolunun KALİTE den geçtiği aşikardır. İmalatlarımızda ergitme kaynağı gibi işlemler, çoğu mamullerin imalâtı için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır İşletmemizde bu işlemler imalâtın temel özelliğidir. Bu işlemler, imalâtın maliyeti ve kalitesi üzerine önemli etkide bulunur. Bu sebeple bu işlemlerin en etkili bir şekilde yapıldığından emin olunması ve işlemin bütün aşamalarında uygun kontrollerin yapılması önemlidir. Bir mamulun kalitesi, muayene ile değil, imalât sırasında sağlanmalıdır. En pahalı ve karmaşık tahribatsız muayene bile mamulün kalitesini geliştiremez. İmalâtta ve hizmette ciddi problemlerden arınmış mamuller için, tasarım aşamasında, malzeme seçiminden, imalâta ve müteakip muayenelere kadar kontrollerimizi her daim sağlamaktayız. Denmert Çelik Konstrüksiyon, sağlam ve etkili imalâttan emin olmak için ve uluslarası platformda aktivitelerimizin bir kanıtı olarak, gerekli belgelendirme süreçlerini başarıyla tamamlayacaktır